Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Miłowo

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

145 000 zł1 473 m² 98,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod dom całoroczny lub rekreacyjny! Działka posiada Warunki Zabudowy! Lokalizacja Miłowo urocza wieś kaszubska położona w gminie Przywidz. Działka położona przy ulicy Pogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Miłowo

Miłowo,pomorskie

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Dom jest całoroczny, położony w miejscowości Miłowo gmina Przywidz, blisko jeziora, łąk i lasów. Powierzchnia domu 70m2 z zabudowanym tarasem i poddaszem. Hipoteka bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłowo,zachodniopomorskie

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam państwu idealną nieruchomość na trasie turystycznej Stepnica- wolin!. To wyjątkowo energetyczne miejsce do życia, dobrze nasłonecznione i suche ,oddalone ledwie 2 km od Stepnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

114 000 zł1 175 m² 97,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m2, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłowo. Lokalizacja: działka położona w Miłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłowo,zachodniopomorskie

216 120 zł1 801 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki przy lesie o powierzchni od 1503 do 4095 m2, w miejscowości Miłowo położone 4 km od Stepnicy, 30 minut jazdy samochodem od Szczecina. Działki mają wydane decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

130 000 zł1 321 m² 98,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne działki z warunkami zabudowy - Błotnia k. Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Miłowo +3 km

150 000 zł1 041 m² 144,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Miłowo +3 km

150 000 zł1 041 m² 144,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Miłowo +3 km

139 200 zł1 392 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w bliskiej odległości od Gdańska! Na sprzedaż proponujemy Państwu 8 działek budowlanych o powierzchni: działka nr 1 1506 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Miłowo +3 km

633 878 zł16 681 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 1,6681 ha w Mierzeszynie, gm. Trąbki Wielkie Opis Działek: łączna powierzchnia: 1,6681 ha Działka 1: 0,5175 ha Działka 2: 0,5561.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Miłowo +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Łąkowa

Miłowo,pomorskie

420 000 zł4 860 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniową - 30min od Gdańska - cena do negocjacji Atuty: - w pobliżu las i jezioro (ok 1,5km) - możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. ok 3100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łąkowa

Miłowo,pomorskie

145 000 zł1 501 m² 96,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową - 30min od Gdańska Atuty: - w pobliżu las i jezioro (ok 1,5km) - możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow.3359m2.i działki 3100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Miłowo

Miłowo,pomorskie

191 644 zł3 001 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod dom całoroczny lub rekreacyjny! Działka posiada Warunki Zabudowy! Lokalizacja Miłowo urocza wieś kaszubska położona w gminie Przywidz. Dojazd drogą wojewódzką nr 226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Miłowo,pomorskie

584 000 zł74 m² 7 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 12_1078' z ceną: 467 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Przywidzka

Miłowo,pomorskie

900 000 zł4 100 m² 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka w cichej okolicy Lokalizacja: posiadłość znajduje się w Miłowie, gmina Przywidz, 30 km od Gdańska, 18 km od autostrady A1, 3 km od Mierzeszyna i 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod dom całoroczny lub rekreacyjny! Lokalizacja Miłowo urocza wieś kaszubska położona w gminie Przywidz. Dojazd drogą wojewódzką nr 226 i 233, do ronda w Rusocinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

191 644 zł3 001 m² 63,86 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

195 667 zł3 064 m² 63,86 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

109 800 zł3 011 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

260 000 zł3 359 m² 77,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atuty: - idealna powierzchnia pod zabudowę domu z przestronnym ogrodem - świetna lokalizacja, dobry dojazd do centrum Gdańska - jednocześnie blisko lasu, jezior - bardzo małe zalesienie pozwalające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłowo

Miłowo,pomorskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

135 000 zł1 501 m² 89,94 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

450 000 zł12 028 m² 37,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

okazja Działka w Miłowie koło Przywidza, położona 200 metrów od jeziora. Nieruchomość niezabudowana o pow. 12 000 m2 stanowiąca łąkę. Nieruchomość składa się z dwóch płaskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Budowlanych

Miłowo,pomorskie

25 500 zł850 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna usytuowana jest w miejscowości Miłowo, w odległości około 35 kilometrów od centrum Gdańska, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Budowlanych

Miłowo,pomorskie

25 500 zł850 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna usytuowana jest w miejscowości Miłowo, w odległości około 35 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 838 m²

Oferta dostępna W naszym biurze Malownicza lokalizacja Dom wolnostojący na pięknej dużej zagospodarowanej działce o powierzchni 1838m2. Dom całoroczny, parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż super położona działka pod lasem pow-1100m2 Na sprzedaż ładnie położona działka pod lasem, super miejsce na dom całoroczny bądź letniskowy. Działka jest położona 5 min drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 501 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

950 220 zł15 837 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 1,58 ha położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 501 m² 94,94 zł/m²

 

 

 

Miłowo,pomorskie

1 056 100 zł17 900 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka rolna nr 137 o powierzchni 17900 m2 z oczkiem wodnym, w otulinie lasu w Miłowie-gmina Przywidz, powiat gdański. Miejscowość położona przy drodze krajowej dw226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł787 m² 699,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Na sprzedaż ciekawy obiekt produkcyjno - magazynowy, w niedalekiej odległości od trasy S3 oraz planowanej przeprawy promowej Police-Święta. Nieruchomość składa się z: - hali produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

90 000 zł800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 800m2, położona przy chętnie odwiedzanej przez turystów trasie Wolin - Stepnica. Rejon objęty programem Natura 2000; w najblizszej okolicy poczyniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Miłowo,zachodniopomorskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki z warunkami zabudowy Pow -1000 m Uzbrojone -prąd Działki położone ok.2-3km od centrum Stepnicy w której znajduje się plaża strzeżona nad Zalewem Szczecińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

146 800 zł3 765 m² 38,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę pod dom całoroczny lub rekreacyjny! Lokalizacja Miłowo urocza wieś kaszubska położona w gminie Przywidz. Dojazd drogą wojewódzką nr 226 i 233, do ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

146 800 zł3 765 m² 38,99 zł/m²